Kategorie

Výrobci

Informace o produktech

Nabídka služeb

Broušení zavíracích nožů, nůžek a jiného ručního nářadí

Nabízíme broušení i pro další typy ostří. Níže naleznete orientační ceník pro jednotlivé produkty. Brousíme na tom nejlepším, co světový trh nabízí. Jedná se o vodou chlazenou nízko otáčivou brusku TORMEK T-7, která ostří nože nevyhřeje. Na leštění nepoužíváme standardně dodávaný kožený kotouč, abychom ostří nože zbytečně nevytahovali. Pro finální obtáhnutí máme k dispozici jemný japonský kotouč TORMEK SJ-250 o zrnitosti 4000 a na zakázku vyrobený přírodní kotouč Rozsutec o zrnitosti 6000. Díky tomuto vybavení jsme schopni brousit i ty nejkvalitnější kuchyňské nože.

Zajištění broušení nožů je možné pouze při osobní návštěvě na naší prodejně v Praze 4 - Libuši. Standradní doba zhotovení je v rozmezí 1-5 pracovních dní (záleží na počtu kusů a aktuálním vytížení brusek). Broušení kuchyňských nožů naleznete v samostatné sekci "Broušení kuchyňských nožů".

Ceník broušení

ProduktCena za kus
Nůžky univerzální 249,- Kč
Nůžky kadeřnické od 249,- Kč
Nůžky zahradnické individuálně
Kapesní nože od 149,- Kč
Řezbářské nože 149,- Kč
Trulhářská dláta 199,- Kč
Železa hoblíků 249,- Kč
Pořízy 299,- Kč

Pozn.: V případě velmi poškozeného ostří (ohlé ostří, vylomené ostří, ulomená špička apod.) se cena stanovuje individuálně dle míry poškození.

Broušení nožů na brusce TORMEK