Speciální produkty

Informace o produktech

Nabídka služeb

Struhadlo na kůru citrusových plodů Microplane 34620 žluté Zobrazit větší

Struhadlo na kůru citrusových plodů Microplane 34620 žluté

34620

Nový

Microplane struhadlo na citrusovou kůru. Vhodné k zavěšení, omyvatelné v myčce nádobí.

Více informací

Skladem

530 Kč s DPH

Více informací

Struhadlo Microplane na citrusovou kůru patří mezi nejprodávanější struhadla Microplane. Řada let vývoje tohoto speciálního struhadla přinesla své ovoce - ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkým úchopem pro opravdu komfortní používání, speciální struhadlo na citrusovou kůru se zvětšenou pracovní plochou vyrobené z chirurgické nerezové oceli ostřené patentovanou technologií fotoleptání pro extrémní a dlouhotrvající ostrost.
S běžnými stuhadly si musíte dávat pozor, abyste nestrouhali i bílou část kůry, která má výrazně nahořklou chuť. Struhadlo Microplane má speciálně navržené ostří, které nastrouhá právě jen citrusovou kůru a její bílou (a hořkou) část nechá netknutou. Dvě různě široké zdobící čepele jsou umístěny na konci rukojeti.

- extrémní dlouhotrvající ostrost díky patentované technologii fotoleptání
- strouhání potravin bez zbytečného potrhání surovin - zachovává a umocňuje jejich aroma a chuť
- ostří z nerezové chirurgické oceli, vyrobené v USA
- ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkým úchopem
- gumové zakončení proti poškrábání pracovní plochy a pro větší stabilitu
- vhodné k zavěšení
- omyvatelné v myčce nádobí
- ochranný kryt pro bezpečné uskladnění
- rozměry: 24,5 x 6 x 2 cm

VIDEO:


O výrobci:
Americká značka Microplane má dlouholetou tradici v oboru truhlářství se svými kvalitními rašplemi. Velký zlom přišel v roce 1994. Staré struhadlo kanadské hospodyně dosloužilo během přípravy pomerančového dortu a tak sáhla po truhlářské rašpli z manželovy dílny. Pomerančová kůra se v mžiku proměnila v jemné a dokonalé proužky. A tak byly položeny základy budoucího úspěchu značky Microplane i v kuchyni. Ten na sebe nenechal dlouho čekat – za pět let psal o rostoucí oblibě struhadel mezi předními šéfkuchaři deník The New York Times. Za další tři roky vznikla řada struhadel Microplane, určená do profesionálních kuchyní.
Od té doby se struhadla Microplane odlišují od ostatních výrobků řadou let vývoje a vylepšování patentovaného chemického procesu, který se používá pro vytvoření dokonale ostrých malých řezných ploch. Ve srovnání s běžnými lisovanými struhadly jsou daleko ostřejší a díky tomu snadno nastrouhají tvrdé i měkké potraviny bez potrhání či rozdrolení. Nejde však pouze o technologie. Microplane sbírá i světové ceny v oblasti užitého designu. V čele stojí čtyřboké struhadlo. Sortiment výrobků Microplane neustále oživují svěží barvy a nové produkty.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Struhadlo na kůru citrusových plodů Microplane 34620 žluté

Struhadlo na kůru citrusových plodů Microplane 34620 žluté

Microplane struhadlo na citrusovou kůru. Vhodné k zavěšení, omyvatelné v myčce nádobí.