Ostatní nože

Výrobci

Informace o produktech

Nabídka služeb

Ostatní nože
Různé speciální nože vyjma kuchyňských.

Ostatní nože Počet produktů: 218

Podkategorie

 • Cestovní příbory Akinod
  Moderní cestovatelské příborové sety od francouzské značky Akinod.
 • Deejo designové nože
  DEEJO vznikl jako touha oživit potěšení mít nůž ve své kapse, když ho potřebujete. ,,Chtěli jsme to jednoduché, lehké - ultra-lehké - bez kompromisů na velikosti, takže každý by si měl užít to, co je skutečně důležité: perfektní říz kdekoliv a kdykoliv. DEEJO jsou tu pro všechny, pro každou náladu a vkus, pro něj a pro ni."
 • Francouzské nože OPINEL
  První nůž OPINEL byl vyroben již v roce 1890. Postupem času se tato značka stala kultem díky svým zavíracím kapesním nožům. Tyto nože proslavily francouzského výrobce svou mimořádnou kvalitou a jednoduchým osobitým designem. V současné době se nože OPINEL prodávají po celém světě rychlostí 360 nožů za hodinu. Veškerá výroba značky OPINEL probíhá i dnes tradičními ověřenými postupy. Továrna se nachází v Chambéry v Savojských Alpách. Zde jsou vyřezávány střenky a kovány čepele, které se pak ručně kompletují a brousí. 95% dřeva na výrobu rukojetí pochází přímo z Francie. Zbytek je pak tvořen dovozem exotických dřevin pro luxusní série nožů (eben, zebrano, palisandr apod.). Čepele OPINEL jsou vyráběny ze špičkové švédské oceli. V široké nabídce nožů je na výběr nerezová i uhlíková ocel.
 • Old Bear by Antonini
  Italská firma Antonini se již po tři generace zabývá ruční výrobou nožů. V nabídce naleznete nože od obyčejných kapesních až po záchranářské speciály, které mají ve výzbroji profesionální hasiči a záchranáři. Kompletní výroba probíhá na severu Itálie v oblasti Maniago, která je již od středověku vyhlášena produkcí kvalitních řezných nástrojů.
 • Řezbářské nože Flexcut
  Moderní nástroje pro tradiční řemeslo- to jsou řezbářské nože od amerického výrobce Flexcut. V nabídce najdete jak nože pevné, tak i zavírací s nepřeberným množstvím profilů ostří.
na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 218 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 218 položek