Ostatní nože

Výrobcovia

Informace o produktech

Nabídka služeb

Ostatní nože
Různé speciální nože vyjma kuchyňských.

Ostatní nože 218 produkty

Podkategórie

 • Cestovní příbory Akinod
  Moderní cestovatelské příborové sety od francouzské značky Akinod.
 • Deejo designové nože

  DEEJO vznikl jako touha oživit potěšení mít nůž ve své kapse, když ho potřebujete. ,,Chtěli jsme to jednoduché, lehké - ultra-lehké - bez kompromisů na velikosti, takže každý by si měl užít to, co je skutečně důležité: perfektní říz kdekoliv a kdykoliv. DEEJO jsou tu pro všechny, pro každou náladu a vkus, pro něj a pro ni."

 • Francúzske nože OPINEL
  Prvý nôž OPINEL bol vyrobený už v roku 1890. Postupom času sa táto značka stala kultom vďaka svojím zatváracím vreckovým nožom. Tieto nože preslávili francúzskeho výrobcu svojou mimoriadnou kvalitou a jednoduchým osobitným designom. V súčasnej dobe sa nože OPINEL predávajú po celom svete rýchlosťou 360 nožov za hodinu.
 • Old Bear by Antonini

  Italská firma Antonini se již po tři generace zabývá ruční výrobou nožů. V nabídce naleznete nože od obyčejných kapesních až po záchranářské speciály, které mají ve výzbroji profesionální hasiči a záchranáři. Kompletní výroba probíhá na severu Itálie v oblasti Maniago, která je již od středověku vyhlášena produkcí kvalitních řezných nástrojů.

 • Rezbárske nože Flexcut
  Moderné nástroje pre tradičné remeslo - to sú rezbárske nože od amerického výrobcu Flexcut. V ponuke nájdete jak nože pevné, tak aj zatváracie s nepreberným množstvom profilov ostria.
na stranu
Zobraziť 1 - 30 z 218 položiek
Zobraziť 1 - 30 z 218 položiek